Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Interioare

Interioare



ACADEMIE


DEMISOL


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Registratură

Suciu Adrian

1605

Arhivă

Cănila Daniela
Armaşu Crina

1870

Administrativ

Călin Ana

1854


Chiriac Eugen

1612


Coman Otilia

1656


Timofte Petrica
Malagiac Bogdan

1655


Cot Danut
Tanta Earmacov

1884


Harus Mirela

1659


Sirotta Vacariu Daniel
Burciu Lenuța

1863


Mosneagu Catalin
Ursachi Iulian

1890


FAX

1658



PARTER


DECANAT MEDICINĂ


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Decan

Prof. Dr. Șerban Ionela-Lăcrămioara

1614

Administrator şef facultate

Huzum Roxana

1633

Secretar şef facultate

Pînzariu Oana Cristina

1615

Secretar facultate

Mereuță Andreea Elena

1629


Stavri Lili

1630


Hilițanu Magdalena Gabriela

1627


Luca Simona

1631


Isailă Alina

1632


Orminişan Mihai Danut
Agheorghiesei Doina-Monica (Smaranda)

1626


Chelaru Catrinel Anca

Nemțanu Alexandrina

1866


Dicu Oana
Micu Andrei Virgil

1866



DECANAT MEDICINĂ DENTARĂ


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. Telefon

Decan

Prof. Univ. Dr. Monica Silvia Tatarciuc

Administrator şef facultate

Apostol Mihaela

1638

Secretar şef facultate

Copacinschi Oana Monica

1618

Secretar facultate

Irimia Monica

1635


Dumitrescu Delia

1636


Isarie Petronela

1637


Agache Ștefania-Luminița

1619



DECANAT FARMACIE


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Decan

Prof.dr. Profire Lenuța

1616

Administrator şef facultate

Topciu Cristina

1634

Secretar şef facultate

Marin Elena

1623

Secretar facultate

Paraschiv-Nechifor Ana-Maria
Vieru Dorica

1617



ETAJ I


RECTORAT


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Rector

Prof.dr.Viorel Scripcariu

1604

Secretar şef Rectorat

Cuciureanu Gabriela

1603

Secretar Post universitar

Olărașu Oana

1873

Secretar +FAX

Ursache Camelia

1640

Secretar didactic

Nisfoeanu Dana

1874

Secretar didactic

Beda Mirela

1643

Secretar Rezidenţi

Donos Ani

1646

Secretar Relaţii internaţionale

Vacariu-Sirotta Mihaela-Cornelia

1602

Secretar Relatii Internationale si Strategie Institutionala

Dobrea Andreea

1871

Secretar Universitate

Ioana Chirilă

1641

Secretar Universitate

Ana Daniela Mayaya

1602

Secretar Masterate

Tănăsoiu Ludmila-Doina

1668

Prorector

Prof. Dr. Radu ILIESCU

1672

Prorector

Prof. Dr. Georgeta-Liliana FOIA

1872

Prorector

Prof.dr. Luminița-Smaranda IANCU

1673

Prorector

Prof. dr. Manuela CIOCOIU

1662

Prorector

Prof. Dr. Eusebiu-Vlad GORDUZA

1663

Prorector

Prof.dr. Adrian COVIC

1744



CONTABILITATE


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Director economic

Baraneţchi Petronela

1610


Moraru Liliana

1645


Rusu Felicia

1647


Barbu Viorica

1648


Huminiuc Mariana

1649


Trifina Dana

1651


Cărare Cristina

1652


Şerban Ileana

1609


Păun Petronela
Munteanu Livia

1654


Butnaru Vasilica

1664


Irimia Cătălina
Obreja Leonard

1666


Ciubotariu Dana

1849


Ganea Nicoleta

1724

Fax contabilitate

FAX

1653



C.F.P.P. , MANAGEMENTUL CALITĂȚII


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

C.F.P.P.

Alexa Ioana

1624

C.F.P.P.

Drutcă Oana

1625

Managementul calităţii

Zăinescu Daniela

1613



ETAJ II


ADMINISTRATIV


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Director general

Arhip Mariana

1606

Fax director general

FAX

1650

Secretariat director

Florian Daniela

1865

Serv.Coordonare şi suport logistic pt.activitatea didactică


1611

Serv.Coordonare şi suport logistic pt.activitatea didactică

FAX

1877

Consilier juridic

Raluca Savin

1644


Iacob Mirela

1676

Director patrimoniu+FAX

Năstase Nicoleta

1639



DIRECTIA DE RESURSE UMANE


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Director RU

Kantor Cristina

1670

Birou salarizare

Apetroi Felicia

1669


Balan Gabriela

1608


Aburculesei Ana

1867

Birou personal

Anton Viorica

1660


Dioşteanu Ica

1661


Pintescu Iuliana
Marciuc Nicoleta

1879



DEPARTAMENT CERCETARE ŞTIINŢIFICĂ


LOCAȚIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Cercetare programe

Toma Marius

1620


Huceanu Cătălin

1848


Iftimi Elena
Bogdan Marciuc

1692



DEPARTAMENT PROGRAME EUROPENE


LOCAȚIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Programe Europene

Tomaziu-Todosia Mihaela

1611


Abalașei Diana
Florian Ionela
Mihalache Claudia

1876


Călugăreanu Mioara-Amalia

1827


Gavril Liliana

1723


Colotin Georgiana

1893



CORP A1


PARTER


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Centrul de comunicaţii

Răileanu Magda

Seghedin Mihaela

1841


Sofrone Andrei
Motriuc Constantin

1680


Podea Gabriela

4006

Cabinet consultaţii ONCO-GENETICĂ

Chirica Valeriu

1682

Camera tehnica centrală telefonică

Popa Maricel

1929

Tipografie

Palade Costică

1679


Popescu Sorin

1678

Tipografie (sală lucru)


1746

Desenatori

Atanasiu Marius

1822

Fiziologie

Prof. dr. Şerban Lăcrămioara
Prof.dr. Şerban Dragomir

1677

Biofizică Farmacie

Prof. dr. Baican Mihaela

1683


Şef l. dr. Crivoi Florina
Asist.dr.Lăcătuşu Diana

1684


Şutu Eduard

1861



ETAJ I


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Biofizică Medicină

IMAGO-MOL (prof.dr.Ștefanescu C)

1888

Fiziologie

Prof.dr. Bild Walther

1846



ETAJ II


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Farmacologie Medicină

Negru Adriana
Andronic AdrianNegru Silvia

1698


Prof. dr. Mungiu O. Costel

1699


Prof. dr. Lupuşoru Cătălina

1703

Farmacologie Medicină Dentară

Prof. dr. Nechifor Mihai

1855

Histologie –Laborator de Microscopie

Prof. dr. Căruntu Irina

1702



ETAJ III


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Epidemiologie – Lab.Oncogenetica

Conf.dr.Negura Lucian

1704

Epidemiologie

Prof. dr. Ivan Aurel

1707


Laborator de epidemiologie moleculară

1710

Medicina muncii


1706

Igienă

Conf. dr.Pietrariu Florin

1847


Conf. dr. Voroniuc Otilia

1728


Lupu Costel

1716


Conf. dr. Indrei Lucian

1712


Conf. dr. Albu Adriana

1713



ETAJ IV


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

S.P.M.

Conf. dr. Duma Olga-Odetta
Asist.dr.Manole Mugur

1686


Conf. dr. Cărăuşu Mihaela

1705


Şcoban Ion

1714


Conf. dr. Zanoschi Georgeta
Conf.dr. Iliescu Liliana

1715

Microbiologie

Conf. dr. Pânzaru Carmen (rezidenţi)

1687



CORP A1 – MANSARDĂ


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Epidemiologie

Prof dr Azoicăi Doina
Șef l dr Matei Mioara

1729

Epidemiologie

Asist dr Manole Alina
Asist dr Mihai Mihaela
Lab Buga Alina

1708

Igiena

Asist dr Foia Iolanda
Asist dr Ghica Dragos
Asist dr Martinescu Gabriela

1711

Farmacologie

Asist dr Cernescu Irina
Asist dr Rusu Gabriela
Asist dr Boanca Mihaela
Asist dr Damian Lisandra

1697

Fiziologie

Prof dr Bild Walther
Conf.dr. Gurzu Bogdan

1691

Farmacologie

Conf dr Albu Elena
Conf drMititelu-Tarțău Liliana

1868

SPM

Asist dr Lupu Iulian-Costin
Asist dr Carasevici Bogdan

1889



CORP A2


ETAJ I


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Genetica

Șef l dr.Pânzaru Monica
Șef l dr.Caba Lavinia
Asist.dr.Popescu Roxana

1826

Imunologie

Conf.dr.Cianga Corina
Şef l.dr.Zugun Florin
Şef l.dr.Florea Irina
Asist.dr.Constantinescu Daniela

1709

Biofizica

Sef l.dr.Hurjui Ion
Asist.dr.Miron Sorin
Asist.dr.Oprişan Bogdan
Asist.dr.Guţu Mihai

1685

Fiziologie Medicină dentară

Conf. dr. Neamţu Andrei
Şef l.dr.Hurjui Loredana

1731

Fiziologie – Lab.experimental

Sef l.dr.Popescu Ionuţ

1726



ETAJ III


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Fiziopatologie

Prof.dr.Mocanu Veronica

1881


Sandu CostelMihai Manuela

1696


Prof. dr. Costuleanu Marcel

1882


Asist.dr. Toader Ştefan

1883



MANSARDĂ


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Fiziopatologie

Prof. dr. Bădescu Magda
Prof.dr.Ciocoiu Manuela

1688

Sef l.dr.Chicu Mihaela
Şef l.dr.Lupuşoru Raoul
Şef l.dr.Bădulescu Oana
Şef l.dr.Haliga Raluca

1842

Fiziopatologie – MD

Șef l dr.Iancu Roxana
Asist.dr.Bohotin Cătălina

1828

Farmacologie – MD

Şef l.dr.Cuciureanu Magdalena
Șef l.dr.Ciubotariu Diana

1828

Histologie

Prof.dr.Căruntu Irina

1701

Prof.dr.Amălinei Cornelia
Conf.dr.Balan Raluca
Șef l.dr.Lozneanu Ludmila

1829

Şef l.dr.Grigoraş Adriana
Şef l.dr.Trandafirescu Mioara Florentina
Sef l.dr.Chelaru Liliana
Asist.dr.Galeş Cristina

1747


Prof.dr.Zamfir Carmen
Conf.dr.Amihăesei Cristina

1727

Imunologie

Prof.dr.Cianga Petru

1862

Audit public intern

Vezeteu Mirela
Ichim Mihaela

1732

Farmacologie

Prof.dr.Iliescu Radu

1719

Fiziopatologie

Asist.dr.Bararu Iris
Asist.dr.Luca Andrei

1694

Asist dr Diaconescu Bogdan
Asist dr Apăvăloae Maria
Asist dr Mocanu Mădălina

1681

Biroul de Comunicare și Marketing Universitar

Burduja  Ivona

1689

Damian Oana
Ciubotaru Alin
Tudor Voloșeniuc

1843



CORP A3


PARTER


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Biologie celulară

Conf. dr. Petreuş Tudor
Şef l.dr.Bădescu Laurenţiu
Asist dr Stoica Laura

1717


Chiriac Anca,Carp Rodica

1864


Asist.dr. Olinici Doiniţa

1718


Prof. dr. Cotrutz Carmen

1721


Drîmbă Iuliana

1722

Școala doctorală

Mitasov Consuela

1628


Bandol Renata

1671

Director CSD

Prof.dr.Rusu Cristina

1160

Biofizică Medicină dentară

Șef l..dr.Vasîncu Decebal

1725



ETAJ I


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

SAPTI

Moşescu Victor
Niță Constantin
Mihnea Dan-Mihai

1674


FAX

1869

Patrimoniu

Piliuţă Elena
Munteanu Lidia
Răscuțoi Tatiana

1657

SAPTI

Bârca-Vasiliu Ionica
Baba Mihaela

1621

Soc.Stud.Medicinişti


1733



ETAJ II


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Morfopatologie

Conf. dr. Butcovan Doina

1735


Asist.dr. Moroşan Eugenia

1736


Conf. dr. Danciu Mihai

1737


Asist.dr. Giuşcă Simona

1738


Asist. dr. Ungureanu Loredana

1739


Şef l. dr. Ungureanu Carmen
Sef l.dr. Cojocaru Elena

1740


Şef l. dr. Ciobanu Delia

1741


Conf. dr. Teleman Sergiu

1743


Butnaru AnaGoldum Daniela

1745



ETAJ III


Microbiologie

Sandu LilianaBatog Maricica
Rotariu Ştefan

1748

Microbiologie

Conf. dr. Pânzaru Carmen
Conf.dr.Dorneanu Olivia

1749


Prof. dr. Iancu Smaranda-Luminiţa

1751


Asist.dr.Luncă Cătălina

1752


Şef l.dr.Bădescu Aida

1753

Microbiologie-virusologie

LABORATOR (mansardă-aripa A3)

1754



MANSARDĂ


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. Telefon

Microbiologie

Şef l.dr.Ursu Ramona
Şef l.dr.Vremera Teodora

1750


Asist.dr.Costin Diana
Asist.dr.Şerban Raluca

1742


Asist.dr. Jelihovschi Igor
Asist.dr. Tucaliuc Simona

1734

Microbiologie-Parazitologie

Şef l. dr. Cobzaru Roxana
Asist dr Rîpă Carmen-Valerica

1700

Fiziologie

Șef l dr Hogaș Mihai
Asist dr Pohaci-Antonesei Catalin
Asist dr Vasiliu Ioana
Asist dr Armasu Ioana

1890


Prof.dr.Slătineanu Simona
Prof.dr. Petrescu Gheorghe

1858

Pază

Păduraru Marius - Șef Pază

Andronic Lucian – Șef Tură Pază

1858
0755 101 342



INSTITUTUL DE ANATOMIE


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Anatomie – parter

Conf.dr. Moscu Mihaela

1756

Anatomie – parter

Asist.dr.Luca Cristina

1755

Anatomie – etaj I


1757

Anatomie – demisol

Apetroaei Elena

1758

Anatomie – parter

Conf.dr.Țăranu Traian

1759

Anatomie – parter


1760

Anatomie – demisol


1761

Anatomie – demisol

Şef l.dr.Tărniceriu Cristina
Asist.dr.Burduloi Vladuţ

1762

Anatomie – demisol

Asist.dr Tucaliuc Dan
Asist.dr.Secara Bogdan

1763

Anatomie – parter

Conf.dr. Stan Cristinel

1764

Anatomie – parter

Şef l.dr.Furnică Cristina

1765

Anatomie – demisol

Şef l.dr.Hînganu Marius
Sef l.dr.Hînganu Delia
Şef l.dr.Frîncu Laurian

1766

Anatomie – parter

Bălteanu Galini

1767

Anatomie – demisol

Asist.dr.Morariu Marius
Asist.dr.Prisacariu Radu
Asist.dr.Ţepordei Razvan
Asist.dr.Dumăchiţă-Şargu Gabriela
Asist.dr.Perianu Lăcrămioara

1768

Anatomie – parter

Asist.dr. Ciupilan Corina
Asist.dr. Maxim Razvan

1769

Anatomie – etaj I

Prof.dr. Sava Anca

1770

Anatomie – parter


1771

Anatomie – demisol

Prof.dr. Mocanu Veronica

1875



CORP FARMACIE


DEMISOL


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Farmacie

Conf. dr. Mircea Cornelia
Arghiri Gabriela

1801

Medicină

Şef l.dr. Stoica Bogdan

1802


Asist.dr. Stănescu Raluca

1803


Şef l.dr.Petrescu Elena

1804


Şef lucr.dr.Vasilescu Leonard
Asist.dr. Mărculescu Afrodita

1805


Conf.dr.Dimitriu Cristina

1806

Medicină dentară

Asit.dr. Filip Nina
Asist.dr. Albuţ Irina

1807


Prof.dr. Foia Liliana

1808

Medicină

Conf.dr. Ungureanu Didona

1823



1824

Hol

Bercovici DanielaPopescu Liliana

1839



PARTER


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Casierie generală

Ghervase Paula

1857

Casierie cămine

Racu Doina

1850

Centrală termică

Birou

1860



ETAJ I


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Biochimie farmaceutică

Asist.dr. Iancu Cristina

1773

Analiza medicamentului

Asist.drd.Burlec Flavia
Asist. drd. Macovei Irina

1775

Chimie organică

Asist.dr. Zbancioc Ana-Maria

1776

Chimie organică

Meaună Cristina

1790

Analiza medicamentului

Conf. dr. Corciovă Andreia

1791

Chimie organică

Laborator Cercetare

1789

Chimie organică

Conf. dr. Tătărânga Gabriela

1353

Chimie anorganică

Conf. dr. Ştefanache Alina

1799

Chimie anorganică

Asist.dr. Miftode Monica

1800

Chimie anorganică

Morariu Mariana

1840

Chimie analitică

Şef l.dr. Vieriu Mădălina
Asist.dr. Panainte Alina

1774

Chimie analitică

Prof. dr. Ţântaru Gladiola

1795

Chimie analitică

Prof.dr. Bibire Nela

1792

Chimie analitică

Murariu ElenaMihai Cristina

1793

Chimie analitică

Conf.dr. Apostu Mihai

1794

Chimie fizică

Conf. dr. Spac Adrian

1798

Chimie fizică

Asist.dr.Zavastin Daniela
Asist.dr..Gherman Simona

1797

Chimie fizică

Savin Elena

1796



ETAJ II


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Chimie farmaceutică

Chirica Lucica

1809

Chimie farmaceutică

Prof. dr. Profire Lenuţa

1810

Chimie farmaceutică

Conf. dr.Tauşer Georgiana
Conf.dr. Lupaşcu Dan

1812

Chimie farmaceutică

Șef l.dr.Vasincu Ioana
Asist.dr. Apotrosoaei Maria
Asist.dr.Constantin Sandra

1813

Chimie farmaceutică

Șef l.dr.Lupaşcu Florentina
Asist.dr. Iacob Andreea

1860

Industria medicamentelor

Conf. dr. Stan Cătălina

1811

Industria medicamentelor

Asist.dr.Drăgan Maria

1853

Farmacognozie depozit

Enache Luana

1817

Industria medicamentelor

Ghiţoiu Veronica

1818

Farmacognozie

Prof.dr.Miron Anca

1814

Farmacognozie

Prof. dr. Hâncianu Monica

1815

Farmacognozie

Conf. Aprotosoaie Clara
Şef l.dr. Cioanca Oana
Asist.dr. Trifan Adriana

1816



ETAJ III


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Centrul de comunicaţii

Mohr Cristian
Hartingher Lucian
Olteanu Claudiu
Bîrsan Alexandru
Alexandru Daniel
Popa Maricel

1622

NOC NOC

Servere

3109

NOC Farmacie


3110

Editura

Gabriel Urma

1822

Tehnica farmaceutică

Prof.dr. Ochiuz Lăcrămioara

1782


Conf. dr. Popa Gratiela
Sef. Lucr. dr. Andreea Creteanu

1851


Ursu Elena

1783


Conf. dr. Gafiţanu Carmen

1781

Botanică

Conf. dr. Ivănescu Bianca

1819

Botanică Laborator

Asist.dr. Lungu Cristina
Asist dr Gradinaru Adina
Gheorghiu Lăcrămioara

1820

Microbiologie farmaceutică

Prof. dr. Tuchilus Cristina

1821

Microbiologie farmaceutică

Onofrei Romiţa

1788

Chimie sanitară- Laborator

Asist.dr. Avasilcăi Liliana
Asist.dr. Șlencu Bogdan

1784

Chimie sanitară

Şef lucr. dr. Morariu Ionela-Daniela

1785

Chimie sanitară- Depozit

Acornicesei Tatiana

1787

Marketing

Conf. dr. Voitcu Mariana

1786

Farmacodinamie

Şef lucr. dr. Bulea Delia

1777


Prof.dr. Bild Veronica

1778


Mihai Nicoleta

1779


Asist dr.Arcan Oana
Asist dr Vasincu Alexandru

1780



ETAJ IV


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Toxicologie

Conf. dr. Agoroaei Luminiţa

1830

Toxicologie

Asist.dr. Caba Ioana-Cezara
Asist.dr.Jitareanu Alexandra

1831

Toxicologie- aparatură

Irina Popa

1832

Toxicologie


1835

Microbiologie farmaceutică

Asist. drd. Luminta Confederat

1837

Farmacodinamie

Asist.dr.Neamţu Monica
Asist.dr.Ababei Carmen

1838

Tehnica farmaceutică

Laborator

1833

Tehnica farmaceutică

Asist.dr. Stamate Monica
Asist. dr. Magdalena Birsan
Asist. drd. Alexandra Bujor

1834



SECTOR ADMINISTRATIV


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Bufet

SALA COMENZI

1720

Birou bufet

Budescu Petronela
Rusu Valentin
Haros Petru
Ciobanu Ioana

1887

Magazie centrală

Ancuţa Elena
Dascălu Lenuţa

1852

Serviciul Intern de Prevenire si Protectie


SSM: Albert Mihaela

AÎI: Martinuș Petru

1844

Mercaș Sever – Șef Serviciu Privat S.U.

Ghițescu Iulian – Atelier Întreținere - Electrician

1693

Șef atelier

Cojocaru Mircea
Belciug Vasile

1675

Depozit chimicale

Berihoi Corina

1772

Portar Farmacie


1880

DISPECER LIFT


1886



FACILITĂȚI STUDENȚI


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Cămin E5

Timofte Mihaela

3223


Spiridon Gabriela
Busdugan Lidia

3222


Iacob Mirela - Administrator cămin

3106

Cămin E1

Lungu Constantin - Administrator cămin

3105

Cămin 1 Mai A

Bahnă Daniela - Administrator cămin

3103

Cămin 1 Mai B

Bahnă Daniela - Administrator cămin

3104

Cămin 1 Decembrie pav.9

Pasniciuc Aurelia - Administrator cămin

3101

Cămin 1 Decembrie pav.10

Pasniciuc Aurelia - Administrator cămin

3102

Cămin T22

Gheorghiu Maria - Administrator cămin

3107



CORP BIOINGINERIE


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Decan

Prof.dr.Galaction Anca

3244

Prodecan

Șef l dr. Corciovă Călin

3243

Administrator şef facultate

Asiminei Paul

3242

Secretar şef facultate

Flocea Petruţa

3241



3245

Laborator instrumentație biomedicală


3246

Centrul de Fiziokinetoterapie şi recuperare-Registratură


3251

Chirurgie plastică

Secretariat

3211

SCOP

Ciolan Ioana Felicia

3249

Atelier întreținere

Ghițescu Iulian
Niță Alexandru

3257

Poartă

Portar de serviciu

3252



BIBLIOTECA UMF


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Director bibliotecă

Scutariu Viorica

3203

Achiziţii bibliotecă

Bonciu Carmen

3201

Imprumut Medicina dentară

Paraschiv Adina

3202

Evidenţă bibliotecă

Smochină Laura

3204

Imprumut studenţi

Prioteasa Lucieana

3205

Sală lectură

Odobescu Mihai

3206

Catalogare

Băduleţ Cristian

3207



SALA DE SPORT „V. ALECSANDRI”


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Sala de sport-sediu disciplină

Prof.dr.Paraschiv Ciprian
Șef l.dr.Vanvu Gineta-Ionela
Asist.drd.Cozmei Geanina

3208



CEMEX


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Secretariat

-

3254
0232 267 801



Centrul de Simulare


LOCAŢIE

NUME-PRENUME

Nr. telefon

Director

Csaba Kantor

3253