Contact
Tur virtual

Contacte

Centrala UMF: +40.232.301.600
+40.232.267.801
+40.232.267.623
Rectorat: +40.232.211.818
+40.232.301.603
Fax: +40.232.211.820
Secretariat: Facultatea de Medicina: +40.232.301.615
Facultatea de Medicina Dentara: +40.232.301.618
Facultatea de Farmacie: +40.232.301.623
Facultatea de Bioinginerie Medicala: +40.232.213.573
Email: Rectorat: rectorat@umfiasi.ro
Decanat Facultatea de Medicina: dec_med@umfiasi.ro
Decanat Facultatea de Medicina Dentara : medden_decanat@mail.umfiasi.ro
Decanat Facultatea de Farmacie : decanat-farmacie@umfiasi.ro ; secretariat-farmacie@umfiasi.ro
Decanat Facultatea de Bioinginerie Medicala: bioinginerie@umfiasi.ro
Departament IT: noc@umfiasi.ro
Adresa: Universitatea de Medicina si Farmacie “Gr.T.Popa” Iasi
Str.Universitatii nr.16 700115 Iasi, Romania

CONDUCEREA UNIVERSITĂŢII

RECTOR

Prof.dr. Viorel Scripcariu
e-mail: viorel.scripcariu@umfiasi.ro

PRORECTORI

Prof. univ. Manuela Ciocoiu – studii universitare ciclul de studii învățământ fundamental
e-mail: manuela.ciocoiu@umfiasi.ro
Conf. DR. Irina Iuliana Costache – studii universitare ciclul de studii învățământ clinic și masterat
e-mail: irina.costache@umfiasi.ro
Prof. Dr. Luminița Smaranda Iancu – studii postuniversitare și formare profesională continuă
e-mail: luminita.iancu@umfiasi.ro
Prof. Dr. Monica Hăncianu – relații internaționale și parteneriate academice
e-mail: monica.hancianu@umfiasi.ro
Prof. Dr. Adrian Covic – cercetare științifică
e-mail: adrian.covic@umfiasi.ro
Prof. Dr. Beatrice Gabriela Ioan – strategie instituțională, evaluare academică și relații cu organizațiile studențești, sindicale, ONG-uri și comunitatea locală
e-mail: beatrice.ioan@umfiasi.ro

Director General Administrativ

Ing. Maria Arhip
e-mail: maria.arhip@umfiasi.ro

CONTACT

Adresa: Universitatea de Medicină şi Farmacie “Gr.T.Popa”, Str.Universităţii nr.16, 700115 Iaşi, România
Telefon: +40.232.301.603
e-mail: rectorat@umfiasi.ro
Termeni si conditii
Forum
Link-uri utile
Editura UMF
News UMF Iasi
Radio U
Copyright © 2010-2019 | Universitatea Grigore T. Popa - Iasi. Toate drepturile rezervate.