Universitatea Gr. T. Popa - Iasi UNIVERSITATEA DE MEDICINA ȘI FARMACIE
GRIGORE T. POPA  IAȘI
Skip to main content
Go Search
  

UMF Iasi > Organizare > Rectorat
Centrala UMF: +40.232.301.600
+40.232.267.801
+40.232.267.623

RECTORAT UMF IASI

Gabriela Cuciureanu, Secretar Sef Universitate
Tel: +40 232 301603

E-mail: gabriela.cuciureanu@umfiasi.ro


Mirela Maria Beda, secretar Prorectorat didactic si acte studii
Tel: +40.232.301.643
E-mail: mirela.beda@umfiasi.ro

Camelia Ursachi, secretar eliberari acte studii si concursuri didactice
Tel: +40.232.301.640
E-mail: camelia.ursachi@umfiasi.ro

Ana Donos, secretar Rezidenti
Tel: +40.232.301.646
E-mail: ani.donos@umfiasi.ro

Oana Giorgiana Olarasu, secretar Cursuri postuniversitare
Tel: +40.232.301.873
E-mail: oana-giorgiana.olarasu@umfiasi.ro


Renata Cecilia Bandol, secretar Scoala Doctorala

Tel: +40.232.301.642
E-mail: renata.bandol@umfiasi.ro

Consuela Mitasov, secretar Scoala Doctorala
Tel: +40.232.301.628
E-mail: consuela.mitasov@umfiasi.ro

Ludmila Tanasoiu, secretar Masterate
Tel: +40.232.301.668
e-mail: ludmila.tanasoiu@umfiasi.ro

Mihaela Vacariu Sirotta, secretar Relatii Internationale si Programe Comunitare
Tel: +40.232.301.602
E-mail: mihaela.sirotta@mfiasi.ro

Andreea Dobrea, secretar Relatii Internationale si Strategie Institutionala
Tel: +40.232.301.871
E-mail: andreea.dobrea@umfiasi.ro

 

Dana Nisfoeanu - secretar Prorectorat didactic si acte studii

Tel: +40.232.301.874

E-mail: dana.pantiru@umfiasi.ro

 

Ioana Chirilă - secretar Rectorat
Tel: +40.232.301.641
E-mail: ioana.chirila@umfiasi.ro
     
Copyright © 2010-2017 Universitatea Grigore T. Popa - Iasi. Toate drepturile rezervate.