Universitatea Gr. T. Popa - Iasi UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE
GRIGORE T. POPA - IASI
Skip to main content
Go Search
  
UMF Iasi > Scoala Doctorala > Organizare I.O.S.U.D. > Pages > CONSILIULSTUDIILORUNIVERSITAREDEDOCTORAT.aspx  

Consiliul Studiilor Universitare de Doctorat 

UMF Iasi > Scoala Doctorala > Organizare I.O.S.U.D. > Consiliul Studiilor Universitare de Doctorat
 

CONSILIUL STUDIILOR UNIVERSITARE DE DOCTORAT

  Director 

         ·     Prof. dr. Irina-Draga Căruntu - CV

                  email: director.csud@mail.umfiasi.ro 

                             irinadragacaruntu@gmail.com


  Membri:

·     Prof. dr. Luminiţa Smaranda Iancu  - CV

                 email: luminita.iancu@umfiasi.ro

               luminitasmaranda@yahoo.com

 

·     Prof. dr. Petru Cianga   -CV

                 email: petru.cianga@umfiasi.ro

                            petrucianga@hotmail.com

 

·     Prof. dr. Adrian Constantin Covic  - CV

                 email: adrian.covic@umfiasi.ro

               accovic@gmail.com

                   

·     Prof. dr. Gerard Jităreanu  - CV

                 email: gerardj@uaiasi.ro

 

·     Senior lecturer Şerban Stoica - CV  

                 email: serban@stoica.co.uk

·     Student doctorand Bogdan Caba – CV
                     email: bogdan.d.caba@d.umfiasi.ro
                    bogdan_caba@yahoo.com

   
Copyright © 2010-2016 Universitatea Grigore T. Popa - Iasi. Toate drepturile rezervate.